Pokoje
  /  Pokoje

Economy

Powierzchnia pokoi wynosi od 14 do nawet 20 m², w zależności od typu pokoju. Pokój ``Economy`` to podstawowa opcja w naszej ofercie i sprawdzi się doskonale zarówno podczas krótszych, jak i dłuższych pobytów. Na wyposażeniu pokoju znajduje się wygodne łóżko jedno lub dwuosobowe, telewizja kablowa, radio, szybkie Wi-Fi, biurko do pracy, telefon, łazienka z toaletą i prysznicem oraz bezpłatna butelka wody.

Business

Powierzchnia pokoi wynosi od 14 do nawet 20 m² w zależności od typu pokoju. Komfortowy pokój o podwyższonym standardzie z nowoczesnym wnętrzem. Na wyposażeniu komfortowe łóżko jedno lub dwuosobowe, telewizor smart LCD, szybkie Wi-Fi, biurko do pracy, łazienka z toaletą i prysznicem, suszarka do włosów, kosmetyki hotelowe, bezpłatna butelka wody oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Premium

Powierzchnia pokoju od 17 do nawet 22 m². Komfortowy pokój o podwyższonym standardzie, z nowoczesnym wnętrzem i z indywidualnie sterowaną klimatyzacją. Na wyposażeniu znajduje się komfortowe łóżko, telewizor smart LCD, szybkie Wi-Fi, biurko do pracy, łazienka z toaletą i prysznicem, suszarka do włosów, kosmetyki hotelowe, bezpłatna butelka wody oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Apartament

Powierzchnia pokoju 55 m². Pokój składa się z części sypialnianej i salonowej. Na wyposażeniu komfortowe podwójne łózko, telewizor smart LCD, szybkie Wi-Fi, biurko do pracy, łazienka z toaletą, prysznicem i wanną, kosmetyki hotelowe, suszarka do włosów, bezpłatna butelka wody, zestaw do parzenia kawy i herbaty, mini lodówka, sejf oraz indywidualnie sterowana klimatyzacja.

Studio

Powierzchnia pokoju 30 m². Pokój składa się z części sypialnianej i salonowej, idealny do pracy. Na wyposażeniu znajduje się komfortowe podwójne łózko, telewizor smart LCD, szybkie Wi-Fi, biurko do pracy, łazienka z toaletą i przeszklonym prysznicem, kosmetyki hotelowe, suszarka do włosów, bezpłatna butelka wody, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz mini lodówka.

Apartament Kopernik

Powierzchnia pokoju 35 m². Pokój składa się z części sypialnianej i salonowej, idealny do pracy, jak i do wypoczynku. Na wyposażeniu pokoju znajduje się komfortowe podwójne łóżko, telewizor smart LCD, szybkie Wi-Fi, biurko do pracy, łazienka z toaletą i wanną z hydromasażem, kosmetyki hotelowe, suszarka do włosów, bezpłatna butelka wody, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz mini lodówka.

Title of the document