Pokoje
  /  Pokoje

Premium

Powierzchnia pokoi wynosi od 14 do nawet 20 m², w zależności od typu pokoju. W ofercie pokoje jednoosobowe, dwuosobowe z dwoma oddzielnymi łóżkami oraz dużym łóżkiem podwójnym. Pokój ``Business`` to podstawowa opcja w naszej ofercie i sprawdzi się doskonale zarówno podczas krótszych, jak i dłuższych pobytów. Na wyposażeniu pokoju znajduje się wygodne łóżko jedno lub dwuosobowe, telewizor z płaskim ekranem, telewizję kablową, bezpłatne Wi-Fi, radio, telefon,biurko do pracy, szafę z wieszakami, bagażnik, ręczniki, jednorazowe kosmetyki hotelowe, suszarkę do włosów, butelkę wody mineralnej, zestaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzację.

Premium +

Powierzchnia pokoi wynosi 22 m². Pokój ``Business`` sprawdzi się doskonale zarówno podczas krótszych, jak i dłuższych pobytów. Na wyposażeniu pokoju znajduje się wygodne łóżko jedno lub dwuosobowe, telewizor z płaskim ekranem, telewizję kablową, bezpłatne Wi-Fi, radio, telefon, biurko do pracy, szafę z wieszakami, bagażnik, ręczniki, jednorazowe kosmetyki hotelowe, suszarkę do włosów, butelkę wody mineralnej, zestaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzację.

Business

Powierzchnia pokoi wynosi od 14 do nawet 20 m², w zależności od typu pokoju. W ofercie pokoje jednoosobowe, dwuosobowe z dwoma oddzielnymi łóżkami oraz dużym łóżkiem podwójnym. Pokój ``Business`` sprawdzi się doskonale zarówno podczas krótszych, jak i dłuższych pobytów. Na wyposażeniu pokoju znajduje się wygodne łóżko jedno lub dwuosobowe, telewizor z płaskim ekranem, telewizję kablową, bezpłatne Wi-Fi, radio, telefon, biurko do pracy, szafę z wieszakami, bagażnik, ręczniki, jednorazowe kosmetyki hotelowe, suszarkę do włosów, butelkę wody mineralnej, zestaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyzację.

Apartament

Powierzchnia pokoju 55 m². Pokój składa się z części sypialnianej i salonowej. Na wyposażeniu komfortowe podwójne łózko, telewizor smart LCD, szybkie Wi-Fi, biurko do pracy, łazienka z toaletą, prysznicem i wanną, kosmetyki hotelowe, suszarka do włosów, bezpłatna butelka wody, zestaw do parzenia kawy i herbaty, mini lodówka, sejf oraz indywidualnie sterowana klimatyzacja.

Studio

Powierzchnia pokoju 30 m². Pokój składa się z części sypialnianej i salonowej, idealny do pracy. Na wyposażeniu znajduje się komfortowe podwójne łózko, telewizor smart LCD, szybkie Wi-Fi, biurko do pracy, łazienka z toaletą i przeszklonym prysznicem, kosmetyki hotelowe, suszarka do włosów, bezpłatna butelka wody, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz mini lodówka.